Nasza firma powstała w 2022r. Tworzy ją grupa młodych ludzi, których łączy miłość do zwierząt. Każdy z nas posiada lub posiadał pupila, który był czymś więcej niż tylko zwierzęciem. Wspólne wyjazdy czy spotkania zawsze odbywały się w towarzystwie naszych czworonożnych przyjaciół. 

Niestety nadszedł czas kiedy musieliśmy pożegnać się z naszymi przyjaciółmi i chcieliśmy to zrobić tak jak należy, to znaczy pożegnać członka rodziny z odpowiednią powagą, ceremonią a przede wszystkim z godnością na jaką zasługiwał. Mimo iż mieszkaliśmy w dużym mieście, nie znaleźliśmy ludzi którzy by nam to umożliwili. Istniała jedynie możliwość pozostawienia pupila u Weterynarza z opłatą za utylizację. 

Wspólnie postanowiliśmy to zmienić i zaoferować właścicielom/miłośnikom zwierząt domowych możliwość godnego pożegnania zwierzęcia. 

Tak powstała firma PET PARK – miejsce gdzie można skremować, pożegnać i odebrać prochy po swoim przyjacielu. Nasza nowoczesna placówka mieszcząca się przy ul. Masztowej 49 w Kuleszówce ( wlot do Warszawy od strony Krakowa), była tworzona konkretnie pod ten cel, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy standardy obsługi. 

Począwszy od odbioru ciała pupila, po wybór sposobu kremacji, urny czy też możliwość pożegnania pupila w specjalnie przygotowanej sali pożegnań, gdzie towarzyszą Państwo pupilowi do momentu rozpoczęcia procesu kremacji. Nasz nowoczesny budynek posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim. 

Zapraszamy do kontaktu. 

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.