Nasza firma powstała w 2022r. Tworzy ją grupa młodych ludzi, których łączy miłość do zwierząt. Każdy z nas posiada lub posiadał pupila, który był czymś więcej niż tylko zwierzęciem. Wspólne wyjazdy czy spotkania zawsze odbywały się w towarzystwie naszych czworonożnych przyjaciół.

Niestety nadszedł czas kiedy musieliśmy pożegnać się z naszymi przyjaciółmi i chcieliśmy to zrobić tak jak należy, to znaczy pożegnać członka rodziny z odpowiednią powagą, ceremonią a przede wszystkim z godnością na jaką zasługiwał. Mimo iż mieszkaliśmy w dużym mieście, nie znaleźliśmy ludzi którzy by nam to umożliwili. Istniała jedynie możliwość pozostawienia pupila u Weterynarza z opłatą za utylizację.

Wspólnie postanowiliśmy to zmienić i zaoferować opiekunom/miłośnikom zwierząt domowych możliwość godnego pożegnania zwierzęcia.

Tak powstała firma PET PARK – miejsce gdzie można pożegnać, skremować i odebrać prochy po swoim przyjacielu. 

Nasza nowoczesna placówka mieszcząca się przy ul. Masztowej 49 w Kuleszówce ( wlot do Warszawy od strony Krakowa), była tworzona konkretnie pod ten cel, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi. Począwszy od odbioru ciała pupila, po wybór sposobu kremacji, urny czy też możliwość pożegnania pupila w specjalnie przygotowanej sali pożegnań, gdzie towarzyszą Państwo pupilowi do momentu rozpoczęcia procesu kremacji. Nasz nowoczesny budynek posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zapraszamy do kontaktu.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.